Par preci

Šīs preces enerģijas patēriņš stundā ir tikai 0,39 eiro (t.sk. Tīkla apkalpošanas maksa, atjaunojamās enerģijas maksa). Infrasarkanais siltuma radiators ar ULG sildītāju - spēcīgs siltuma efekts, omulīgi oranžs gaišs tonis! - īpaši zems atspīdums. Pateicoties plašākam siltumu izstarojošajam reflektoram, radiators uzsilda lielāku platību. Elektriskais terases sildītājs ir piemērots lietošanai ārpus telpām mājas terasē, verandā un restorāna terasē, ...

Lasīt vairāk

Lietošanas vietas

Terase, restorāns, kafejnīca, balkons

Tehniskie dati

Apsildāmā teritorija 26m²
Drošinātājs10-16A (Amprit)
Dzesēšanas jaudamatt mustkW/h
Garantija3 gadi
Regulējams ar pulti1,5-3kW
Spriegums220-240V/50Hz
Uzstādīšanaseinale, lakke kinnitatav
ModelisIRAS-RC3
Apkures jauda3 kW
Swars3,6 kg
Izmēri1045 x 85 x 150 mm
Tālvadības pultjah
Apsildāmā teritorija
Modelis
Apkures jauda
Swars
Izmēri
Cena
26m²
Veltron
IRAS-RC3
3 kW
3,6 kg
1045 x 85 x 150 mm
378 €

Šīs preces enerģijas patēriņš stundā ir tikai 0,39 eiro (t.sk. Tīkla apkalpošanas maksa, atjaunojamās enerģijas maksa).

Infrasarkanais siltuma radiators ar ULG sildītāju - spēcīgs siltuma efekts, omulīgi oranžs gaišs tonis! - īpaši zems atspīdums. Pateicoties plašākam siltumu izstarojošajam reflektoram, radiators uzsilda lielāku platību. Elektriskais terases sildītājs ir piemērots lietošanai ārpus telpām mājas terasē, verandā un restorāna terasē, kafejnīcā vējstikla stūros vai virs galda. Piemērots arī iekštelpu apstākļiem. Sildītājam ir 2 dažādi jaudas līmeņi un taimeris, ko var regulēt ar tālvadības pulti. Sildītājs ir piemērots lietošanai visu gadu.
Āra vai vēsos iekštelpu apstākļos iesakām izmantot radiatoru no + 10°C temperatūras un uzstādīšanas attālumu līdz 2,5 m, lai panāktu tūlītēju un patīkamu rezultātu. Visus Veltron radiatorus var uzstādīt gan horizontāli, gan vertikāli! Sildītāji ir aprīkoti ar dažādiem stiprinājuma kronšteiniem, lai jūs varētu tos neatkarīgi uzstādīt uz sienas, jumta malas, vējstikla vai griestiem, izmantojot parocīgus instrumentus. Dažiem modeļiem ir arī ķēdes, ar kurām var piekārt radiatoru pie griestiem, tuvinot siltumu. Lielāko daļu mūsu radiatoru var piestiprināt arī pie pārnēsājamas kājas gan vertikāli, gan horizontāli.
Iegādājoties terases sildītāju mūsu veikalā vai e-veikalā, vēlāk var iegādāties rezerves daļas, nULG sildelementu, kuru ir viegli nomainīt pašiem.

Aptumšojams infrasarkanais sildītājs terasei

 • Uzmontēts pie griestiem vai sienas/vēja kastes
 • Infrasarkanais siltuma radiators ar ULG sildītāju (ULG 0.15lm / w / 273Lux) - spēcīgs siltuma efekts, omulīgi oranžs gaišs tonis! - īpaši zems atspīdums
 • Tālvadība
 • Digitālā vadības sistēma ar taimeri 1-24h
 • Regulējama jauda (2 soļi) 1500/3000 W
 • Par 25-30% efektīvākas nekā parastās halogēna spuldzes
 • Komplektā regulējami stiprinājumi
 • Piemērots gan iekštelpu, gan āra apstākļiem
 • Alumīnija aizsargrežģis, alumīnija korpuss
 • IP54 mitrumizturīgs
 • Garantija 3 gadi

Radās jautājumi?

Sniedzam padomus un palīdzam atrast vispiemērotāko risinājumu

+371 2924 2765 +371 2948 6602 info@weltemlatvia.lv
Preces cenaBez PVN: 312,40 € 378

Preces iegāde ar pēcapmaksu 8,56 € mēnesī