Noma

Piedāvājam iekārtu nomu. Mūsu piedāvāto sildītāju noma sniedz iespēju apsildīt pagaidu lietošanā esošās telpas.  Sildītāji ir piemēroti lietošanai visdažādākajās vietās. Tos var izmantot, piemēram, svētku telšu apsildei vēsos vasaras vakaros. Sildītāju dizains ir piemērots izmantošanai kāzu svinībās, jubilejās un uzņēmuma pasākumos, infrasarkanie stari rada mājīgu un patīkamu siltumu. Sildītājus var nomāt arī izmantošanai vasarnīcās, vasaras mājās un uz terasēm.

Sildītājus var izmantot arī:  lielākās garāžās, automašīnu un traktoru apkopes vietās (silda, nokausē sniegu no tīrīšanas tehnikas), hallēs, kurās tiek turēta lauksaimniecības tehnika, celtniecības laukumos (īpaši tad, ja jāžāvē betons, lakotas vai krāsotas virsmas), biroju telpās, uz restorānu terasēm, vasaras virtuvēs, ārā pasākumos, pārdošanas zālēs, paviljonos, izstāžu zālēs un teltīs, brīvā laika pavadīšanas centros, sporta zālēs, ražošanā, baznīcās, dārzos, citās telpās, kurās nav apkures, un pagaidu telpās.

Iekārtas īslaicīgas nomas cena ir 59,29€/dienā, ieskaitot PVN. Ilglaicīgas nomas cena pēc vienošanās.
Cenai jāpievieno sildītājam vajadzīgās degvielas un transporta izmaksas. Iespējams izmantot savu transportu.

Rakstiet mums! Aizpildiet zemāk esošo pieprasījuma formu. Aprakstiet telpas, platību, telpu augstumu, siltumizturību un, kāda ir vēlamā temperatūra šajās telpās. Aprakstiet, ar ko šajās telpās nodarbojas – rūpniecību, automašīnu remontu, mazgāšanu, lauksaimniecības tehnikas glabāšanu, ražošanu, vai telpas ir svētku telts, āra restorāns, kafejnīca, noliktava vai kas cits. Norādiet adresi, kurā vēlaties izmantot iekārtu, un datumus, kuros iekārta jums būs vajadzīga.

Ja vēlaties, pa telefonu varat apspriest sildītāju nomu ar mūsu speciālistu.

„Weltem“ pārstāvniecību Latvijā:

SIA „JUMATEX“
LV 40203026343
Adrese: Kaudzīšu 74, Rumbula, Stopiņu novads, LV-2121
Tālrunis: +371 2969 0714
Tālrunis: +371 2948 6602
E-pasts: info@weltemlatvia.lv; info@jumatex.lv

*
*
*