Par preci

Šīs preces enerģijas patēriņš stundā ir tikai 0,19 eiro (t.sk. Tīkla apkalpošanas maksa, atjaunojamās enerģijas maksa). Infrasarkanais siltuma radiators ar ULG sildītāju - spēcīgs siltuma efekts, omulīgi oranžs gaišs tonis! - īpaši zems atspīdums. Elektriskais terases sildītājs ir piemērots lietošanai ārpus telpām mājas terasē, verandā un restorāna terasē, kafejnīcā vējstikla stūros vai virs galda. Piemērots arī iekštelpu apstākļiem. Sildītājs ir ...

Lasīt vairāk

Lietošanas vietas

Terase, restorāns, kafejnīca, balkons

Tehniskie dati

Izmēri iepakojumā460 x 190 x 75 mm
Apsildāmā teritorija 8m²
Drošinātājs10A (Amprit)
Dzesēšanas jaudamatt mustkW/h
Garantija3 gadi
Manuāls slēdzis jah
Spriegums220-240V/50Hz
Svars iepakojumā2,2kg
Uzstādīšanaseinale
ModelisMINI
Apkures jauda1,5 kW
Swars2,2 kg
Izmēri460 x 190 x 75 mm
Apsildāmā teritorija
Modelis
Apkures jauda
Swars
Izmēri
Cena
8m²
Veltron
MINI
1,5 kW
2,2 kg
460 x 190 x 75 mm
100 €

Šīs preces enerģijas patēriņš stundā ir tikai 0,19 eiro (t.sk. Tīkla apkalpošanas maksa, atjaunojamās enerģijas maksa).
Infrasarkanais siltuma radiators ar ULG sildītāju - spēcīgs siltuma efekts, omulīgi oranžs gaišs tonis! - īpaši zems atspīdums. Elektriskais terases sildītājs ir piemērots lietošanai ārpus telpām mājas terasē, verandā un restorāna terasē, kafejnīcā vējstikla stūros vai virs galda. Piemērots arī iekštelpu apstākļiem. Sildītājs ir piemērots lietošanai visu gadu.
Āra vai vēsos iekštelpu apstākļos iesakām izmantot radiatoru no + 10°C temperatūras un uzstādīšanas attālumu līdz 2,5 m, lai panāktu tūlītēju un patīkamu rezultātu. Visus Veltron radiatorus var uzstādīt gan horizontāli, gan vertikāli! Sildītāji ir aprīkoti ar dažādiem stiprinājuma kronšteiniem, lai jūs varētu tos neatkarīgi uzstādīt uz sienas, jumta malas, vējstikla vai griestiem, izmantojot parocīgus instrumentus. Dažiem modeļiem ir arī ķēdes, ar kurām var piekārt radiatoru pie griestiem, tuvinot siltumu. Lielāko daļu mūsu radiatoru var piestiprināt arī pie pārnēsājamas kājas gan vertikāli, gan horizontāli.
Iegādājoties terases sildītāju mūsu veikalā vai e-veikalā, vēlāk varēsiet iegādāties rezerves daļas, piemēram, ULG sildelementu, kuru ir viegli nomainīt pašiem.

Aptumšojams radiators terasei

  • Stiprināms pie sienas/vējstikla
  • Infrasarkanais siltuma radiators ar ULG sildītāju (ULG 0.15lm / w / 273Lux) - spēcīgs siltuma efekts, omulīgi oranžs gaišs tonis! - īpaši zems atspīdums
  • Manuāls IESLĒGŠANAS / IZSLĒGŠANAS slēdzis
  • Komplektā regulējami stiprinājumi
  • Piemērots gan iekštelpu, gan āra apstākļiem
  • Alumīnija aizsargrežģis, alumīnija korpuss
  • IP65 mitrumizturīgs
  • Garantija 3 gadi

Radās jautājumi?

Sniedzam padomus un palīdzam atrast vispiemērotāko risinājumu

+371 2924 2765 +371 2948 6602 info@weltemlatvia.lv
Preces cenaBez PVN: 82,64 € 100

Preces iegāde ar pēcapmaksu 2,26 € mēnesī