Ventilators-gaisa dzesētājs Veltron JH168

Par preci

Ventilators-gaisa dzesētājs JH168 ir pilnīgi jauns dzesēšanas risinājums birojiem, nelielām apkalpošanas zālēm, garāžām, noliktavām, ražošanas ēkām (piemēram, karstās dienās blakus darbgaldam). Dzesētājs lieliski ir piemērots arī lielām virtuvēm vai restorāniem, kafejnīcu terasēm, lai nodrošinātu klientiem patīkamu uzturēšanos karstās vasaras dienās. Šis dzesētājs ar ritenīšiem tiek izmantots arī ar motosportu saistītās PVC teltīs vai sacīkšu ...

Lasīt vairāk

Tehniskie dati

Atrumu skaits3
Temperatūras displejsjah
Ūdens tvertnes tilpums30l
Ātruma soļi3
Dzesējamā platība50m²
Gaisa daudzums7500m³/h
Gaisa dzesētāja jauda160W
Trokšņa līmenis≤ 57dB
ModelisJH175
Swars25kg
Izmēri515 x 450 x 1550 mm
Barošana220 V / 50Hz
Tālvadības pultjah

Ventilators-gaisa dzesētājs JH168 ir pilnīgi jauns dzesēšanas risinājums birojiem, nelielām apkalpošanas zālēm, garāžām, noliktavām, ražošanas ēkām (piemēram, karstās dienās blakus darbgaldam). Dzesētājs lieliski ir piemērots arī lielām virtuvēm vai restorāniem, kafejnīcu terasēm, lai nodrošinātu klientiem patīkamu uzturēšanos karstās vasaras dienās. Šis dzesētājs ar ritenīšiem tiek izmantots arī ar motosportu saistītās PVC teltīs vai sacīkšu boksos. Pateicoties četriem riteņiem, gaisa dzesētājs ir ērti pārvietojams. Ierīci var izmantot divos dažādos veidos: 

  • tikai kā ventilatoru, kas pūš, bet neatdzesē telpā esošo gaisu.  
  • kā gaisa dzesētāju jeb ventilatoru-gaisa dzesētāju, kas ieplūstošo silto gaisu dzesē ar aukstu ūdeni.

 Aukstā ūdens tvertne atrodas ierīces apakšējā daļā (iespēja savienot ar dārza šļūteni - nepārtraukta ūdens padeve). Dzesēšanas efekts tiek panākts 40 litru tvertnē esošā ūdens iztvaicēšanas rezultātā. Ja nepieciešams, ūdens tvertnē var ievietot ledus gabaliņus, lai izplūstošais gaiss būtu vēl aukstāks. Ierīce no parastajiem ventilatoriem atšķiras ar gaisa mitrināšanas funkciju. Ventilatora pūšanas ātrumu pēc vajadzības var regulēt trīs dažādos stāvokļos.

  • Videi draudzīgs un enerģiju taupošs
  • Zemas uzturēšanas izmaksas
  • Ūdensdrošs motors
  • Ūdens sūkņa aizsardzības funkcija zema ūdens līmeņa gadījumā
  • Tālvadība
  • Ierīcei LED ekrāns un vadība ar pulti
  • Taimeris

Radās jautājumi?

Sniedzam padomus un palīdzam atrast vispiemērotāko risinājumu

+371 2924 2765 +371 2948 6602 info@weltemlatvia.lv
Preces cenaBez PVN: 365,29 € 442

Preces iegāde ar pēcapmaksu 10,00 € mēnesī